TOP 3 biura nieruchomości w Koninie

TOP 3 biura nieruchomości w Koninie

Jakie biura nieruchomości mają do wyboru mieszkańcy Konina? Wybór odpowiedniego w każdym większym mieście nie należy do łatwych. Jeżeli chcemy z sukcesem sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom czy działkę najlepiej udać się do sprawdzonych i godnych zaufania przedstawicieli, którzy nie tylko pomocą nam znaleźć odpowiednią ofertę, ale zrobią to tak, abyśmy dokonali transakcji z jak największą korzyścią dla siebie. Poniżej przedstawiamy trzy biura, które cieszą się dobrą opinią w Koninie.

ABA Nieruchomości – bezpieczeństwo transakcji

Biuro wykonuje wyceny różnego typu nieruchomości, od gospodarstw rolnych po domy, działki, magazyny i mieszkania. Jego właściciel od 2003 roku wykonuje zawód rzeczoznawcy majątkowego, na co pozwalają mu liczne kwalifikacje, zdobyte uprawienia i odbyte studia czy kursy. Dzięki temu zapewnia sowim klientom prawne bezpieczeństwo różnego typu transakcji. Biuro zajmuje się ponadto przypadkami specjalnymi, takimi jak wycena maszyn czy urządzeń trwale związanych z gruntem czy w wycena nieruchomości w przypadku ograniczenia praw rzeczowych. Pracownicy ABA Nieruchomości oferują pomoc w prawnym zabezpieczeniu wynajmu oraz w zaciągnięciu kredytu na kupno mieszkania. Firma sprawdza także zadłużenia nieruchomości i weryfikuje wszelkie trudności i niejasności z nimi związane. Działa nie tylko na terenie Konina, Koła, Turku, Wrześni i Słupcy.

Arenda Nieruchomości

Dość podobną ofertę ma biuro Arenda Nieruchomości. Jego zakres działania jest nieco mniejszy, jednak właścicielka również może się pochwalić tytułem wykwalifikowanego rzeczoznawcy majątkowego. Biuro oferuje usługi doradcze, wyceny oraz pośrednictwa kupna, sprzedaży oraz wynajmu. Jego działalność nie ogranicza się do samego Konina. Znaczna część klientów biura to właściciele nieruchomości spod miasta, nawet z znacznie oddalonych ościennych gmin. Co ciekawe, na stronie biura Arenda Nieruchomości znajduje się osobna zakładka dla zainteresowanych nieruchomościami rekreacyjnymi. W Arendzie pracuje, poza właścicielem, dwóch wykwalifikowanych pracowników, których referencje możemy znaleźć na stronie.

Biuro Nieruchomości Invicus

Kolejnym biurem, które cieszy się powodzeniem w Koninie i okolicach, jest Biuro Nieruchomości Invicus. To firma z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku. Działa od 1999 roku. Dzięki usłudze CZAT ONLINE konsultacje z pośrednikiem można w nim odbyć niemal natychmiast. Firma, poza oferowaniem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, nastawiona jest na rozwój i nowoczesne rozwiązania. Współpracuje z popularnymi portalami, na których można szukać nieruchomości lub umieszczać własne ogłoszenia. Biuro Nieruchomości Invicus jest ponadto członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, co daje gwarancję dobrych standardów.