Skarpety na zamówienie z nadrukiem od producenta skarpet

Skarpety na zamówienie z nadrukiem od producenta skarpet

Skarpety na zamówienie z własnym nadrukiem cieszą się nieustanną popularnością! Z chęcią sięgają po nie nie tylko kluby sportowe, znane marki, różnego rodzaju firmy i agencje reklamowe, ale również klienci indywidualni, którzy poszukują niecodziennych i oryginalnych pomysłów na prezent dla przyjaciół  czy tez najbliższych. Jedynym ograniczeniem w tym przypadku jest wyobraźnia i pomysł osób zlecających dany projekt!

Gdzie znaleźć skarpety na zamówienie z nadrukiem? 

Ogromny wybór dostępnych w niemal każdym sklepie skarpetek to jeszcze dla Ciebie za mało? Lubisz wyróżniać się z szarego tłumu i zwracać na siebie uwagę? A może poszukujesz ciekawego gadżetu reklamowego dla swojej firmy? Odpowiedzią na Twoje potrzeby są skarpety wykonywane na zamówienie z nadrukiem! Stopki, skarpetki niewidoczne, skarpetki 3/4 czy podkolanówki – to od Ciebie zależy krój wymarzonego modelu.

Tego typu usługę oferuje coraz więcej polskich firm (także tych najbardziej znanych) oferuje taką usługę w swoich sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Wśród dostępnych możliwości znajdziemy firmy oferujące wykonanie na skarpetkach haftów, wielokolorowej grafiki czy różnego rodzaju nadruków np. logo przedsiębiorstwa, czy też „herb” klubu sportowego.

Jeśli chodzi o kwestię ceny z pewnością przy zakupie większej ilości skarpet na zamówienie z nadrukiem możemy liczyć na korzystne rabaty – w cennikach większości firm umożliwiających złożenie takiego zamówienia dostępne są dane dotyczące kosztów za określoną ilość sztuk, tak więc bez większych problemów z pewnością uda Ci się znaleźć najbardziej korzystną propozycję.

Skarpety na zamówienie z nadrukiem – na co zwrócić uwagę przy zamówieniu?

Sam fakt, że producent odzieży oferuje taką usługę nie świadczy jeszcze o tym, że jest ona godna Twojej uwagi. Jeśli zależy Ci na produkcie najwyższej jakości zanim zdecydujesz się na konkretną firmę przyjrzyj się kilku istotnym kwestią.

Najważniejszą z nich jest materiał z jakiego wykonywane są skarpetki na zamówienie – im mniej zawartości sztucznych materiałów (jak np. poliester) tym lepiej. Godne uwagi są skarpetki z dużą zawartością bawełny, która dodatkowo wzbogacona jest elastanem, dzięki któremu będą się one lepiej trzymać stopy.

Równie ważny jest wybór odpowiedniego kroju skarpetki, który będzie stanowił właściwego rozmiaru tło dla wybranej przez nas grafiki – warto mieć to w pamięci wizualizując swój pomysł, gdyż nie każdy projekt nadaje się np. na stópki. Et voila! – po wybraniu kroju, rozmiaru i grafiki wystarczy dołączyć szczegóły zamówienia i czekać na dostawę oryginalnego produktu!