Poznaj podstawowe techniki sprzedażowe na szkoleniu

Poznaj podstawowe techniki sprzedażowe na szkoleniu

Prowadzenie skutecznej sprzedaży w dzisiejszych czasach okazuje się coraz trudniejsze. Jeśli więc chcielibyśmy w tym kierunku osiągać coraz to lepsze wyniki, to powinniśmy dowiedzieć się, jak rozmawiać z klientem, jak prowadzić negocjacje, a zarazem, które tajniki sprzedaży zastosować. Pomagają w tym cenne szkolenia dotyczące zwiększenia sprzedaży, które są szczególnie kierowane dla pracowników działów handlowych, sprzedaży i działów obsługi klienta, przedstawicieli handlowych, doradców klienta, kadry kierowniczej, pracowników call center i telemarketerów. Tak szerokie grono odbiorców ma styczność ze sprzedażą i chciałoby osiągać coraz lepsze wyniki. Poprzez takie szkolenie uda im się to jak najlepiej, ponieważ poznają cenne metody rozmów, cenną wiedzę i umiejętności komunikacji.

Czego się uczymy:

  • rozwijamy umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • udoskonalamy sprzedaż telefoniczną
  • poznajemy bliżej potrzeby klientów
  • poznajemy pewne style negocjacji
  • lepiej poprowadzimy negocjacje cenowe
  • dowiemy się, jak wywierać wpływ na innych podczas negocjacji
  • wypracujemy sobie model idealnej rozmowy sprzedażowej

Jak szkolimy się w sprzedaży?

Tak cenne szkolenie możemy odebrać, jeśli tylko zapiszemy się na szkolenie z prowadzenia sprzedaży i w pełni z niego skorzystamy. Na nim uzyskamy przecież odpowiedź na kilka ważnych pytań. Na przykład dowiemy się, jak zachowywać się podczas negocjacji, jak mówić językiem korzyści, jak skracać czas sprzedaży, jak zwracać uwagę klienta, jak przełamywać pierwszy kontakt, jakie techniki negocjacyjne wykorzystywać i jak stosować pewne metody sprzedaży oraz z których zrezygnować.

Doskonalenie stylu sprzedaży wymaga czasu i poświęcenia. Na szczęście takie szkolenia sprzedaży prowadzone przez firmę GenWhy naprawdę są na wysokim poziomie, przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów. Przedstawiają nam cenne i sprawdzone informacje, które później możemy praktycznie zastosować podczas swojej pracy czy prowadząc własną działalność gospodarczą. Sami zauważymy, że poprzez taki rozwój posiadamy większa pewność siebie, a również za nią są widoczne konkretne wyniki sprzedażowe.