Mop automatyczny Hizero - poznaj możliwości

Mop automatyczny Hizero – poznaj możliwości

Bioniczny mop Hizero to obecnie najbardziej efektywna opcja sprzątania nawet dużych powierzchni podłogowych w sposób niezwykle dokładny i bez pozostawiania drobinek kurzu czy innych zanieczyszczeń opadających na podłogę po użyciu zwykłej szczotki, odkurzacza czy mopa tradycyjnego. Jakie są możliwości mopów automatycznych Hizero i dlaczego okrzyknięto je “drugą rewolucją w sprzątaniu”?

Uniwersalne możliwości mopów Hizero

Mopy automatyczne Hizero to urządzenia wielofunkcyjne, będące nowoczesną alternatywą dla przestarzałych metod sprzątania, jakimi są zamiatanie, odkurzanie tradycyjnymi odkurzaczami czy mycie podłogi zwykłym mopem. Nie tylko pozwalają na usunięcie z podłogi wszystkich zanieczyszczeń sypkich i kurzu, ale także myją jej powierzchnię, suszą, a nas sam koniec oczyszczają się samodzielnie. Dzięki temu nawet w domu, w którym przebywają małe dzieci czy zwierzęta mamy pewność pozostawienia sterylnie czystej podłogi po użyciu mopów automatycznych Hizero, które do tego odznaczają się niezwykle oryginalnym i nowatorskim designem.

Działanie mopa automatycznego Hizero

Aby umyć do czysta ponad 1000 m2 powierzchni, do mopa Hizero należy użyć tylko jednego litra wody o pokojowej temperaturze. Jedynie dla świeżego zapachu można dodać do wody ok. 5 ml płynu do mycia podłóg marki Hizero. Urządzenie wykorzystuje bowiem rozwiązanie, w którym wszelkie zanieczyszczenia zebrane z podłogi są separowane do zbiornika z odpadami stałymi. W zasadzie jedyną czynnością, jaką musimy wykonać po zakończeniu czyszczenia podłogi, jest opróżnienie pojemnika z zanieczyszczeniami. Zasada działania mopów automatycznych Hizero została zainspirowana zachowaniem zwierząt, które używają swoich języków jako narzędzia czyszczącego. Podobnie użyty w mopie automatycznym Hizero wałek polimerowy absorbuje brud w czasie obracania się przy czyszczeniu. Pozostawia on podłogę świeżą i czystą, bez żadnych uszkodzeń mechanicznych, zarysować czy smug, jak po myciu jej tradycyjnymi mopami. Pozwala to na perfekcyjne umycie ok. 100 m2 powierzchni w niecałe 15 minut.