Kursy i nauka pływania dla dzieci z AgamaSport

Kursy i nauka pływania dla dzieci z AgamaSport

Pływanie to jedna z najprzyjemniejszych aktywności fizycznych. Nie tylko relaksuje, ale także świetnie poprawia ogólną sprawność naszego ciała. Jest to też wspaniała forma spędzania wolnego czasu z rodziną. Naukę pływania powinniśmy zacząć już od najmłodszych lat, dlatego warto rozejrzeć się za dobrą szkółką pływacką dla naszych pociech. Dla dzieci, pływanie jest szczególnie ważne, pomaga w poprawianiu i utrzymywaniu prawidłowej postawy ciała i eliminuje strach przed wodą już w najmłodszych latach.

Nauka pływania z AgamaSport

AgamaSport - logo
Nauka pływania – AgamaSport

W szkółce nauki pływania dla dzieci AgamaSport, najmłodsze dzieci uczymy poprzez zabawę. Taka forma nauki, bardzo dobrze się sprawdza, ponieważ dzieci pochłaniają największą dawkę wiedzy, dzięki nauce w formie zabaw i gier. Twoje dziecko wróci z naszych lekcji zmęczone, jednak w bardzo dobrym humorze i z pewnością nie będzie mogło doczekać się następnych zajęć. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów, świetnie organizuje naukę, dzięki czemu dzieci bardzo szybko uczą się nowych umiejętności, takich jak utrzymywanie się na wodzie, pływanie na plecach oraz brzuchu, a nawet wstrzymywania powietrza pod wodą.

W AgamaSport oferujemy również naukę pływania dla nieco starszych dzieci, jak i doskonalenie pływania, dla tych pociech, które posiadają już umiejętności pływania. Dzięki naszym lekcjom, Twoje dziecko nauczy się poprawnego stosowania najpopularniejszych sposobów pływania, takich jak kraul, żabka, pływanie na plecach czy nawet pływanie stylem motylkowym. Prowadzimy również zajęcia, dla dzieci z wadami postawy, które pomogą zniwelować złe nawyki, a także wzmocnią mięśnie potrzebne do utrzymania prawidłowego ułożenia ciała. Oferujemy też możliwość umawiania się na zajęcia indywidualne, dzięki czemu nasz instruktor skupi się tylko i wyłącznie na celach, jakie chce osiągnąć Twoje dziecko.

Gdzie odbywają się zajęcia z nauki pływania?

Znajdziecie nas na czterech krakowskich basenach, na których organizujemy wiele zajęć zarówno dla tych najmłodszych, jak i trochę starszych dzieci, więc warto zajrzeć w nasze grafiki i z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie i swoich dzieci. Wszystkie nasze zajęcia odbywają się w małych, pięcio-osobowych grupach, dzięki czemu zajęcia są bardziej efektywne. Lekcje pływania, a także inne zajęcia, prowadzą doświadczeni i profesjonalni instruktorzy, posiadający wszystkie potrzebne kursy i certyfikaty, uprawniające do prowadzenia zajęć pływackich. Są oni gwarancją bezpieczeństwa, a dzięki ich profesjonalizmowi i świetnemu podejściu do dzieci, zajęcia odbywają się w świetnej atmosferze i są przyjemnością dla każdego uczestnika!