Jeśli szukasz sprawdzonej, niedrogiej, a przede wszystkim dobrej wyciskarki czy sokowirówki, dobrze trafiłeś. Samodzielne robienie soków niesie ze sobą wiele korzyści, wynikających szczególnie z troski o zdrowie i samopoczucie. Mając możliwość przygotowania soków samodzielnie, możemy być pewni, że nie będą one zanieczyszczone przez sztuczne substancje słodzące. Sami decydujemy o tym, co ma się znaleźć w naszym soku i z jakich składników ma się on składać. Dodatkowo jest to bardzo wygodne rozwiązanie, kiedy na przykład chcemy zjeść pożywne drugie śniadanie.

Wyciskarka Sencor SSJ-404RD

Sencor SSJ-404RD to wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw, owoców, a także ziół. Kształt ma pionowy i dostępna jest w trzech kolorach: szarym, ciemnoszarym oraz czerwonym, dlatego z pewnością będzie łatwo dobrać ją do wyglądu każdej kuchni. W przeciwieństwie do działania sokowirówek, wyciskarka miażdży owoc czy warzywo i wydobywa z niej sok. W czasie tego procesu zostają wszystkie witaminy i enzymy. Te zaś w czasie używania sokowirówki utleniają się, dlatego nie zostaje ich tak wiele jak w wypadku wyciskarki. Wszystkiego o tego rodzaju wyciskarce dowiesz się tutaj: https://wartomiec.pl/sokowirowki-i-wyciskarki/wyciskarki

Sokowirówka Sencor SJE 743WH

Sokowirówka Sencor SJE 743WH to model wyposażony w wydajny silnik o mocy 400 W. Wygląda ona również na masywną, ale waży jedynie 2 kg. Dzięki mocnemu silnikowi poradzi sobie z pewnością nawet z najbardziej twardymi produktami. Wszystkie niezbędne informacje o sokowirówce SJE 743 WH znajdziesz tutaj: https://wartomiec.pl/sokowirowki-i-wyciskarki/sokowirowki.